Завантажуємо, очікуйте...

 

Відповіді на часті питання
щодо роботи сервісу MyGuard

Як встановити додаток?

Необхідно завантажити безкоштовний додаток Ajax Security System в Google Play і Apple App Store.

Як увійти у свій аккаунт?

Зареєструйтеся в особистому кабінеті і увійдіть в аккаунт, використовуючи логін та пароль, що було вказано під час реєстрації. Детально про реєстрацію можна подивитись за посиланням.

Як обрати пакет/послугу?

В першу чергу вам потрібно визначитися, для чого саме вам потрібна охорона.  

  • Якщо вам важлива особиста безпека та безпека рідних та близьких, членів сім’ї, дітей, літніх родичів – вам підходить пакет “Мобільниий”
  • Якщо для вас актуальний захист бізнесу: МАФу, невеликого магазину, торгової точки, офісу чи іншого приміщення, обирайте пакет “Стаціонарний”
  • Коли охорони потребує велике приміщення, включаючи приватні будинки за межами міста, складські та промислові об’єкти, найкращим вибором стане “VIP”
  • Якщо жоден із запропонованих варіантів не відповідає вашим потребам, ми пропонуємо додаткові індивідуальні рішення у VIP-пакеті.

Щоб обрати оптимальний варіант, зателефонуйте менеджеру чи залиште ваші контактні дані у формі. Спеціаліст зв’яжеться з вами у зручний для вас час та проконсультує з усіх питань щодо підключення. 

Як оплатити послугу?

При реєстрації вам необхідно буде поповнити рахунок у особистому кабінеті відповідно до вартості обраних пакетів.  Сплата за послугу виїзду ГШР здійснюється лише по факту надання послуги, коли ви самі активуєте кнопку “тривога”. При цьому сума за виклик повинна бути на вашому балансі завчасно. 

Чи можна спробувати MyGuard безкоштовно?

Сервіс стає активним лише за умови активації шляхом підключення об’єктів відповідно до обраних вами пакетів. При цьому списання коштів відбувається лише у випадку активної послуги виклику ГШР. У будь який момент ви можете відключити всі послуги у особистому кабінеті.

Як підключити об’єкт/хаб?

Обрати у особистому кабінеті необхідну послугу, перейти у меню додавання об’єкту та заповнити всі пункти. Протягом доби ви отримаєте повідомлення про можливість підключення даного об’єкту. 

Чи є у вас обмеження для користувачів?

Так, є певні обмеження. Ми можемо прийняти на обслуговування лише повнолітніх осіб та об’єкти, що розташовані у м. Біла Церква та Білоцерківському районі. Також при підключенні об’єктів ми проводимо юридичний моніторинг, тому важливо мати право розпоряджатися даним об’єктом (право власності, довіреність, або інші випадки, передбачені Законодавством України).

Чи є різниця у вартості послуг для Білої Церкви та Білоцерківського району?

Так, виїзд за межі м. Біла церква оплачується за окремим тарифом, який розраховується індивідуально і складається з ряду факторів. Для точного розрахунку вартості виклику зверніться до менеджера за телефонами, вказаними у розділі “Контакти”, або через форму зворотнього зв’язку.

https://myguard.com.ua/wp-content/uploads/2021/10/1.png
Вже сьогодні безпечне життя доступне кожному!

Ми впевнені, коли почнеш користуватися нашим сервісом, вже через місяць ти порекомендуєш нас своїм близьким.
Тому що ми — це турбота, відповідальність, професійність, оперативність і вміння співпереживати кожному своєму клієнту.

Сервіс MyGuard - це найправильніше рішення для твого спокою.
Будемо раді тобі в наших соціальних мережах:
А якщо бажаєш отримувати новини про сервіс MyGuard, залиш E-mail у формі нижче

    © 2021 MyGuard